Co to je webhosting

Webhosting je pronájem prostoru pro Vaše webové stránky na serveru. Díky webhostingu můžete umístit své webové stránky na Internet aniž byste museli vlastnit vlastní server. Webhosting je pouze samotné umístění stránek na serveru poskytovatele. Aby se uživatelé internetu ke stránkám dostali, je potřeba mít zaregistrovánu i doménu.

Webhosting vyřeší spoustu problémů za Vás. Nemusíte se starat o server, jeho nastavení. Nabízíme Vám naše servery se 24/7/365 dozorem v klimazované místnosti. Servery jsou připojené na dieselagregáty, takže jej nepostihnou ani výpadky elektřiny.

Parkování

Pokud chcete doménu pouze vlastnit, tak si můžete doménu tzv. "parkovat", v našem případě webhostingový balíček Parkování. To znamená, že doména je Vaše, ale jakmile by někdo zadal její název do internetového prohlížeče, nic se mu neobjeví.

Přesměrování

Máte-li více domén a chcete, aby se obsah Vaši webové prezentace objevoval i na těchto stránkách, tedy i po zadání názvu těchto domén do prohlížeče, řešením je přesměrování domén, v našem případě balíček DNS. Po zadání názvu domény se adresa v prohlížeči nezmění, tzn. pokud zadám nazevdomeny.eu a smeruje se na nazevdomeny.cz, tak v prohližeči mám stále nazevdomeny.eu.

Pokud chcete doménu přesměrovat, tak musíte být majitelem danné domény.

Podkategorie

Rychlé odkazy

Nová sekce volná pracovní místa, budujte svoji karieru u nás ....

Z důvodu velmi častým problémům s odesláním a doručováním nevyžádané pošty jsme se rozhodli přistoupit ke striktnějším pravidlům nastavování hesel pro emailové schránky .. více infomací

ANI O PRÁZDNINÁCH NESPÍME!

Koncem července 2016 proběhla migrace virtuálních serverů hostujících na VP30 na nové hardwarové vybavení.

Kromě vyššího výkonu paměťového a diskového subsystému je Vám nyní k dispozici i výrazně výkonější procesor - konkrétně Intel Xeon CPU E3-1231 v3 @ 3.40GHz, který je osazen na serverové desce od společnosti SupeMicro.

Děkujeme Vám za Vaši dosavadní důvěru!

Administrační tým Váš prostor

Copyright © 2013 - 2017 Váš prostor, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena
Váš prostor, s.r.o.
Poděbradova 4
612 00 Brno
IČO: 29294444
DIČ: CZ29294444