Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
 

Publikační nebo také redakční systém slouží k jednoduché správě portálu firmy, instituce a v neposlední řade jako jednoduchý nástroj k prezentaci Vaší osoby na Internetu.

Redakční systém v podání společnosti Váš prostor, s.r.o. se jmenuje DIONÝSOS.

DIONÝSOS je ve vývoji od roku 2002.

DIONÝSOS umožňuje komfortní a intuitivní cestou vkládat nové odkazy, články, galerie, vzkazníky, ankety, výrobky eshopu.
Efektivně můžete rozšiřovat Vaši prezentaci bez znalosti programovacích jazyků, neboť vše velmi připomína aplikaci MS Word® z balíku Office.

Veškerá Vaše práce je realizována v reálném čase. Výsledná stránka se před Vámi přímo zobrazuje jako ve výše zmíněné aplikaci. Změny lze vždy vrátit zpět jedním kliknutím nebo neuložením Vaší práce.

Neméně podstatná část je uživatelská sekce, ve které můžete přidávat či odebírat uživatele, jež budou moci modifikovat web.

Uživatele lze umísťovat do jednotlivých pracovních skupin, kterým přidělíte požadované pravomoci pro jednotlivé části redakčního systému.

DIONÝSOS používa více než 100 webových prezentací.

Věková skupina uživatelů není žádným limitem a patří mezi ně i několik sedmdesátníků.

Ovládání systému je navrženo tak, aby veškeré administrátorské činnosti byly ve všech sekcích redakčního systému totožné.

DIONÝSOS využívá sadu ikon dávající svým vzhledem jasně najevo jejich účel. Jmenujme například: Koš -> smazání. Směrové šipky -> posun v pořadí.

DIONÝSOS je modulární systém pro který Vám naši programátoři vytvoří funkce na míru Vašim požadavkům.

Váš redakční systém DIONÝSOS dokáže vše.

Copyright © 2013 - 2024 Váš prostor, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena
Váš prostor, s.r.o.
Rysova 520/2a
621 00 Brno
IČO: 29294444
DIČ: CZ29294444