Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
 

Registrace domény

Doménu můžete objednat přímo na našich stránkách. Pro registraci domény potřebujete znát její název. Doména nesmí být již obsazená. To lze ověřit na na úvodní straně kontrolou domény. a nebo rovnou přejít na formulář s rozšířenými možnostmi ověřování domén.

Dále je potřeba uvést, v případě fyzické osoby, jméno, bydliště, datum narození a kontaktní email osoby, na kterou bude doména registrovaná. V případě právnické osoby jsou potřebné údaje jméno kontaktní osoby, název, sídlo, ičo, případně dič společnosti.

Jako kontaktní email doporučujeme použít náš email domeny@vasprostor.cz. V případě volby vlastního emailu si uživatel sám zodpovída za veškeré administrativní úkony spojené s provozem domény (potvrzování registrace, prodloužení domény). Převážně souvisí s .cz doménami.

Po provedení objednávky domény/domén obdržíte e-mail s informacemi a platebními údaji. Jakmile je platba připsána na náš účet, proběhne registrace domény. V případě objednání .cz domény a zvolení Vašeho kontaktní emailu, musíte pro potvrzení registrace domény potvrdit souhlas s pravidly NIC.cz. NIC.cz je správce .cz domén. Nakonec se zaktivuje přístup k administraci, která je dostupná na adrese https://admin.vasprostor.cz.

Copyright © 2013 - 2024 Váš prostor, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena
Váš prostor, s.r.o.
Rysova 520/2a
621 00 Brno
IČO: 29294444
DIČ: CZ29294444