Registrace domény

Doménu můžete objednat přímo na našich stránkách. Pro registraci domény potřebujete znát její název. Doména nesmí být již obsazená. To lze ověřit na na úvodní straně kontrolou domény. a nebo rovnou přejít na formulář s rozšířenými možnostmi ověřování domén.

Dále je potřeba uvést, v případě fyzické osoby, jméno, bydliště, datum narození a kontaktní email osoby, na kterou bude doména registrovaná. V případě právnické osoby jsou potřebné údaje jméno kontaktní osoby, název, sídlo, ičo, případně dič společnosti.

Jako kontaktní email doporučujeme použít náš email domeny@vasprostor.cz. V případě volby vlastního emailu si uživatel sám zodpovída za veškeré administrativní úkony spojené s provozem domény (potvrzování registrace, prodloužení domény). Převážně souvisí s .cz doménami.

Po provedení objednávky domény/domén obdržíte e-mail s informacemi a platebními údaji. Jakmile je platba připsána na náš účet, proběhne registrace domény. V případě objednání .cz domény a zvolení Vašeho kontaktní emailu, musíte pro potvrzení registrace domény potvrdit souhlas s pravidly NIC.cz. NIC.cz je správce .cz domén. Nakonec se zaktivuje přístup k administraci, která je dostupná na adrese https://admin.vasprostor.cz.

Podkategorie

Rychlé odkazy

Dne 3.11. jsme spustili novou verzi webového emailového klienta, nově s podporou mobilních zařízení.

V případě jakýchkoliv problémů nás neváhejte kontaktovat.

https://vasemail.vasprostor.cz

Nová sekce volná pracovní místa, budujte svoji karieru u nás ....

Z důvodu velmi častým problémům s odesláním a doručováním nevyžádané pošty jsme se rozhodli přistoupit ke striktnějším pravidlům nastavování hesel pro emailové schránky .. více infomací

Od 19.2.2015 jsme aktivovali globální pravidlo pro nevyžádanou poštu. Všechny zprávy, které budou naším filtrem označeny jako SPAM, ale nebudou rovnou zahozeny, jsou odedneška přesouvány do složky "spam/junk". 

Pokud tuto složku nevidíte ve svém poštovním klientovi nastavte si její odběr. Ve webmailu je složka vidět automaticky.

Copyright © 2013 - 2017 Váš prostor, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena
Váš prostor, s.r.o.
Poděbradova 4
612 00 Brno
IČO: 29294444
DIČ: CZ29294444