Změna majitele domény

Pro změnu majitele domény je potřeba nám buď  pomocí kontaktního formuláře nebo pomocí emailu zaslat kontaktní údaje nového majitele domény. Vygenerujeme žádost o změnu majitele, kterou musí notářsky ověřit původní i nový majitel domény. Ověřenou žádost je potřeba odeslat na adresu uvedenou na žádosti. Během několika následujícich dnů bude změněn majitel domény.

Změna údajů u domény

Pokud chcete změnit své údaje u domény, prosím o jejich zaslání pomocí kontaktního formuláře nebo emailu. U domény lze změnit pouze následující údaje, bydliště, kontaktní email a telefon. Nelze měnit název domény a jejího majitele (jméno, datum narození nebo firmu a IČO).

Podkategorie

Rychlé odkazy

Dne 3.11. jsme spustili novou verzi webového emailového klienta, nově s podporou mobilních zařízení.

V případě jakýchkoliv problémů nás neváhejte kontaktovat.

https://vasemail.vasprostor.cz

Nová sekce volná pracovní místa, budujte svoji karieru u nás ....

Z důvodu velmi častým problémům s odesláním a doručováním nevyžádané pošty jsme se rozhodli přistoupit ke striktnějším pravidlům nastavování hesel pro emailové schránky .. více infomací

Od 19.2.2015 jsme aktivovali globální pravidlo pro nevyžádanou poštu. Všechny zprávy, které budou naším filtrem označeny jako SPAM, ale nebudou rovnou zahozeny, jsou odedneška přesouvány do složky "spam/junk". 

Pokud tuto složku nevidíte ve svém poštovním klientovi nastavte si její odběr. Ve webmailu je složka vidět automaticky.

Copyright © 2013 - 2017 Váš prostor, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena
Váš prostor, s.r.o.
Poděbradova 4
612 00 Brno
IČO: 29294444
DIČ: CZ29294444