Registrace domény

Doménu můžete objednat přímo na našich stránkách. Pro registraci domény potřebujete znát její název. Doména nesmí být již obsazená. To lze ověřit na na úvodní straně kontrolou domény. a nebo rovnou přejít na formulář s rozšířenými možnostmi ověřování domén.

Dále je potřeba uvést, v případě fyzické osoby, jméno, bydliště, datum narození a kontaktní email osoby, na kterou bude doména registrovaná. V případě právnické osoby jsou potřebné údaje jméno kontaktní osoby, název, sídlo, ičo, případně dič společnosti.

Jako kontaktní email doporučujeme použít náš email domeny@vasprostor.cz. V případě volby vlastního emailu si uživatel sám zodpovída za veškeré administrativní úkony spojené s provozem domény (potvrzování registrace, prodloužení domény). Převážně souvisí s .cz doménami.

Po provedení objednávky domény/domén obdržíte e-mail s informacemi a platebními údaji. Jakmile je platba připsána na náš účet, proběhne registrace domény. V případě objednání .cz domény a zvolení Vašeho kontaktní emailu, musíte pro potvrzení registrace domény potvrdit souhlas s pravidly NIC.cz. NIC.cz je správce .cz domén. Nakonec se zaktivuje přístup k administraci, která je dostupná na adrese https://admin.vasprostor.cz.

Podkategorie

Rychlé odkazy

Nová sekce volná pracovní místa, budujte svoji karieru u nás ....

Z důvodu velmi častým problémům s odesláním a doručováním nevyžádané pošty jsme se rozhodli přistoupit ke striktnějším pravidlům nastavování hesel pro emailové schránky .. více infomací

ANI O PRÁZDNINÁCH NESPÍME!

Koncem července 2016 proběhla migrace virtuálních serverů hostujících na VP30 na nové hardwarové vybavení.

Kromě vyššího výkonu paměťového a diskového subsystému je Vám nyní k dispozici i výrazně výkonější procesor - konkrétně Intel Xeon CPU E3-1231 v3 @ 3.40GHz, který je osazen na serverové desce od společnosti SupeMicro.

Děkujeme Vám za Vaši dosavadní důvěru!

Administrační tým Váš prostor

Copyright © 2013 - 2017 Váš prostor, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena
Váš prostor, s.r.o.
Poděbradova 4
612 00 Brno
IČO: 29294444
DIČ: CZ29294444