Změna majitele domény

Pro změnu majitele domény je potřeba nám buď  pomocí kontaktního formuláře nebo pomocí emailu zaslat kontaktní údaje nového majitele domény. Vygenerujeme žádost o změnu majitele, kterou musí notářsky ověřit původní i nový majitel domény. Ověřenou žádost je potřeba odeslat na adresu uvedenou na žádosti. Během několika následujícich dnů bude změněn majitel domény.

Změna údajů u domény

Pokud chcete změnit své údaje u domény, prosím o jejich zaslání pomocí kontaktního formuláře nebo emailu. U domény lze změnit pouze následující údaje, bydliště, kontaktní email a telefon. Nelze měnit název domény a jejího majitele (jméno, datum narození nebo firmu a IČO).

Podkategorie

Rychlé odkazy

Nová sekce volná pracovní místa, budujte svoji karieru u nás ....

Z důvodu velmi častým problémům s odesláním a doručováním nevyžádané pošty jsme se rozhodli přistoupit ke striktnějším pravidlům nastavování hesel pro emailové schránky .. více infomací

ANI O PRÁZDNINÁCH NESPÍME!

Koncem července 2016 proběhla migrace virtuálních serverů hostujících na VP30 na nové hardwarové vybavení.

Kromě vyššího výkonu paměťového a diskového subsystému je Vám nyní k dispozici i výrazně výkonější procesor - konkrétně Intel Xeon CPU E3-1231 v3 @ 3.40GHz, který je osazen na serverové desce od společnosti SupeMicro.

Děkujeme Vám za Vaši dosavadní důvěru!

Administrační tým Váš prostor

Copyright © 2013 - 2017 Váš prostor, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena
Váš prostor, s.r.o.
Poděbradova 4
612 00 Brno
IČO: 29294444
DIČ: CZ29294444